Garážová sekční vrata privátní

Akce garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy

Nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy Kružík a vrata Hörmann 

Potřebujete kvalitní garážová vrata?

            .... nehledejte máme pro Vás řešení 

                                                                                                       

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat. 

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.

Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

  • Tradiční dodavatel garážových vrat
  • Zajišťujeme kompletní servis dodávky
  • Vysoká kvalita montážních prací a servisu

NABÍDKA KVALITNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT PRO ROK 2018-2019 v Našem e- shopu 

 

 Akce garážová vrata Kružík    

 

 

 

 Akce garážová vrata Hörmann  

Sekční garážová vrata Kružík .Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů použitých při výrobě.Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a  kazeta a v poslední době také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vratab jsou vybavena kvalitními pohony  Door Max s kvalitními nylonovými řemeny ,tím pádem mají vrata tichý a klidný chod,  dálkovým ovládáním  a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie .

Kvalitní pohon Door Max  zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

Záruka na pohon je 36 měsíců.

 

AKCE HÖRMANN Sekční garážová vrata kvalitní sekční vrata již od 15 125,- Kč

 
 

   VrataHörmann jsou vyráběna  dle nových evropských norem a   splňuji nejnovější technické normy EU.Mohou mít libovolný tvar a dekor dle   panelů.Základní  řada dekorů vrat je středová drážka 

Základní barevné  dekory jsou bálá RAL 9010 RAL 8028 hnědá RAL 7116 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony Hörmann s nylonovým řemenem  a  2 kusy  dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie.

       

Kvalitní stropní pohony Hörmann řady ProLift a ProMatic serie 3 Bisecur 

zaručují klidný a tichý chod Vašich vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

 

Sekční garážová vrata BV VRATA nová sekční vrata v nabídce již od 15699,- Kč 

Kvalitní sekční garážová vrata BV VRATA vyráběná na Slovensku .

Vrata jsou vyráběna  dle nových evropských norem a splňuji nejnovější technické normy EU .Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů .Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a Nově také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě RAL 9006  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony ERTE 4015 s řetězovou dráhou  nebo je mořné dodat vrata také s nylonovým řemenem ,Standartně doddáváno se 2 kusy dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie .

Kvalitní pohon ERTE 4015 zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.

Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

 

Petr artek, jednatel společnosti

Celý článek

Garážová sekční vrata privátní

Kontaktujte nás