Garážová sekční vrata privátní

Akce garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy

 

   Akce garážová vrata Kružík  

  Akce garážová vrata Hörmann   

nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy

Potřebujete kvalitní garážová vrata?

.... nehledejte máme pro Vás řešení 

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat. 

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.

Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

  • Tradiční dodavatel garážových vrat
  • Zajišťujeme kompletní servis dodávky
  • Vysoká kvalita montážních prací a servisu

NABÍDKA KVALITNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT PRO ROK 2018 v Našem e- shopu 

Sekční garážová vrata KRUŽÍK nejlepší poměr výkon-cena na trhu

Akce 2018 Kružík sekční garážová vrata DuraPrint 

kvalitní sekční garážová vrata od předního českého výrobce  

 Akce 2018 Kružík vrata Akční ceny již od 13225,- Kč  vč DPH 

Sekční garážová vrata Kružík .Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů použitých při výrobě.Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a  kazeta a v poslední době také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vratab jsou vybavena kvalitními pohony  Door Max s kvalitními nylonovými řemeny ,tím pádem mají vrata tichý a klidný chod,  dálkovým ovládáním  a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie .

Kvalitní pohon Door Max  zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

Záruka na pohon je 36 měsíců.

Sekční garážová vrata BV VRATA nová sekční vrata v nabídce

Kvalitní sekční garážová vrata BV VRATA vyráběná na Slovensku .

Vrata jsou vyráběna  dle nových evropských norem a splňuji nejnovější technické normy EU .Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů .Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a Nově také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě RAL 9006  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony ERTE 4015 s řetězovou dráhou  nebo je mořné dodat vrata také s nylonovým řemenem ,Standartně doddáváno se 2 kusy dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie .

Kvalitní pohon ERTE 4015 zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.

Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

Sekční garážová vrata HÖRMANN kvalitní sekční vrata

Vrata jsou vyráběna  dle nových evropských norem a   splňuji nejnovější technické normy EU.Mohou mít libovolný tvar a dekor dle   panelů.Základní  řada dekorů vrat je středová drážka a panel hladký L 

Základní barevné  dekory jsou bálá RAL 9010 RAL 8028 hnědá RAL 7116 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony Hörmann s nylonovým řemenem  a  2 kusy  dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie.

       

Kvalitní stropní pohony Hörmann řady ProLift a ProMatic serie 3 Bisecur 

zaručují klidný a tichý chod Vašich vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

Petr artek, jednatel společnosti

Celý článek

Garážová sekční vrata privátní

Kontaktujte nás