Garážová sekční vrata privátní

Akce garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy

 

   Akce garážová vrata Kružík  

  Akce garážová vrata Hörmann   

nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy

Potřebujete kvalitní garážová vrata?

.... nehledejte máme pro Vás řešení 

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat. 

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.

Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

 • Tradiční dodavatel garážových vrat
 • Zajišťujeme kompletní servis dodávky
 • Vysoká kvalita montážních prací a servisu

NABÍDKA KVALITNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT PRO ROK 2018 v Našem e- shopu 

Sekční garážová vrata KRUŽÍK nejlepší poměr výkon-cena na trhu

Akce 2018 Kružík sekční garážová vrata DuraPrint 

kvalitní sekční garážová vrata od předního českého výrobce  

 Akce 2018 Kružík vrata Akční ceny již od 13225,- Kč  vč DPH 

Sekční garážová vrata Kružík .Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů použitých při výrobě.Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a  kazeta a v poslední době také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vratab jsou vybavena kvalitními pohony  Door Max s kvalitními nylonovými řemeny ,tím pádem mají vrata tichý a klidný chod,  dálkovým ovládáním  a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie .

Kvalitní pohon Door Max  zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

Záruka na pohon je 36 měsíců.

Sekční garážová vrata BV VRATA nová sekční vrata v nabídce

Kvalitní sekční garážová vrata BV VRATA vyráběná na Slovensku .

Vrata jsou vyráběna  dle nových evropských norem a splňuji nejnovější technické normy EU .Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů .Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a Nově také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě RAL 9006  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony ERTE 4015 s řetězovou dráhou  nebo je mořné dodat vrata také s nylonovým řemenem ,Standartně doddáváno se 2 kusy dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie .

Kvalitní pohon ERTE 4015 zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.

Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

Sekční garážová vrata HÖRMANN kvalitní sekční vrata

Vrata jsou vyráběna  dle nových evropských norem a   splňuji nejnovější technické normy EU.Mohou mít libovolný tvar a dekor dle   panelů.Základní  řada dekorů vrat je středová drážka a panel hladký L 

Základní barevné  dekory jsou bálá RAL 9010 RAL 8028 hnědá RAL 7116 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony Hörmann s nylonovým řemenem  a  2 kusy  dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie.

       

Kvalitní stropní pohony Hörmann řady ProLift a ProMatic serie 3 Bisecur 

zaručují klidný a tichý chod Vašich vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

Petr artek, jednatel společnosti

Celý článek

 

MONTÁŽ ZAKOUPENÉHO ZBOŽÍ

Vážení zákazníci,

všechny výrobky zakoupené v našem internetovém obchodě Vám na dotázání můžeme odborně i nainstalovat,tím ziskáte možnost prodloužených záruk u Našich výrobků např u garážových vrat Kružík a Hörmann nebo třeba pohonů vjezdových bran King Gates , Came, Somfy ,Hörmann nebo Marantec 

Ceny montáží jsou kalkulovány individuálně dle objednaného zboží , stavební přípravy a rozsahu dodávky .

Dále získáte na některých produktech i rozšířenou záruku až 60 měsíců. Například u pohonů vrat a bran Hörmann + odbornou montáž .

V případě montáže je DPH učtováno ve výši 15% 

Pohud požadujete montáž je nutné uvéct do objednávky zboží do odstavce poznámka.

 • Bližší informace obdržíte na telefonu 774488595 nebo e-mailu bartekvrata@seznam.cz nebo info@bartekvrata.cz.

Cena dopravy je kalkulována individuálně na základě emailové nabídky, kterou obdrží zákazník dle skutečných nákladů.

Disponujeme vlastními montéry pro oblast Zlínska, Kroměřížska a Uherského Hradiště.

Naši montážní technici procházejí každoročním odborným školením u Našich dodavatelů.

 • Naše společnost zajišťuje jak záruční tak pozáruční servis výrobků prodávaných v Našem e shopu wwww.obchod.bartekvrata.cz

 

 

 S pozdravem 

 tým společnosti

 Bartek vrata s.r.o.

Novinky

AKCE brány samonosné 2018

Vážení zákaznici ,

Pro nadcházejicí zimu 2018 jsme pro Vás připravili AKCI brány samonosné 2018  

Jedná se o kompletní sady pro výrobu samonosných pojezdových bran 

 AKCE brány samonosné 2018

 AKCE brány s pohonem samonosné 2018

Vjezdové brány jsou pochopitelně určeny k zajištění příjezdové cesty na pozemek nejen ve Zlíně , Uherském hradišti nebo jinde po celé ČR . 

Musí být tedy nejen kvalitní a praktické, ale zároveň designově zajímavé. Zaměřme se tedy na jednotlivé varianty…

 • Vjezdové brány –  samonosné pojezdové

Doba, kdy byly vjezdové brány vesměs pouze otočné a ovládané ručně, je již nenávratně pryč. Aktuálně si je totiž možné pořídit výrobky, které jsou praktické, nenáročné na obsluhu a rovněž esteticky zajímavé. Nelze totiž zapomínat, že je vjezdová brána často tím prvním, co je zvenčí z vašeho pozemku i domu vidět. Při výběru se tedy rozhodně nesoustřeďujte jen  na design. Především je ale nutné zvolit kvalitní komponenty pro vjezdovou bránu vhodného typu, neboť jednotlivé varianty se v lecčem liší a nehodí se na všechna místa. 

Samonosné brány sestava pojezdů + kvalitní komponenty brány 

 • výběr dle vjezdové šířky brány 
 • varianta je samonosná 
 • kvalitní provedení s 8-kolečkovýmivozíky a vysoce zátěžovým nosným profilem 
 • nosné profily v provedení ocel /základní černý povrch pro zinkování 
 • nosný profil zinkovaný 
 • sada kladek a dojezdových kapes pro snadnou instalaci 

Brána unguje tak, že ji  ručně nebo pohonem  vyneseme mimo samotný průjezd a uvolní tak jednoduše cestu. K její montáži tedy není potřeba rovný terén, stejně jako jakékoli zásahy do příjezdové cesty.Pouze je nutné vyhotovit kvalitní základ pro pojezdové vozíky .

Jak je z tohoto výčtu patrné, na nedostatečný výběr si v této oblasti v žádném případě nelze stěžovat. Výběru té nejvhodnější vjezdové brány je ovšem nutné věnovat dostatek času a pozornosti, neboť se nejedná o levnou záležitost.

 

 S pozdravem 

 kolektiv obchodu 

 fa Bartek vrata s.r.o.

 

Celý článek

Kontaktujte nás